Podokręg

POZNAJCIE NASZEGO PARTNERA - KEEZA

11/01/2023 20:39

Tomadex S.C. (producent marki KEEZA) od 19 lat jest wiodącym producentem akcesoriów kibicowskich w Unii Europejskiej. Współpracuje z największymi klubami i związkami sportowymi. Sztandarowe produkty od Tomadex S.C dotarły już do największych klubów na świecie, a także do licencjonowanych podmiotów uprawnionych do dystrybucji pamiątek, jak Liga Europy oraz Liga Mistrzów.


Od kilku lat firma jest właścicielem i producentem marki odzieży sportowej KEEZA, która w ostatnim czasie podbija rodzimy rynek sportowy. KEEZA to polska marka odzieży i sprzętu sportowego, która od wielu lat z powodzeniem rozwija się na rodzimym rynku.

KEEZA jest sportowym brandem, tworzonym przez profesjonalistów dla wszystkich miłośników sportu, w tym zarówno amatorów, jak i zawodowców. Ambasadorami marki są Sławomir Peszko i Radosław Majewski. Jakość sprzętu KEEZA doceniali również obecni kadrowicze: Karol Świderski, Jacek Góralski oraz Kamil Jóźwiak. W ostatnim sezonie KEEZA ubierała już kilkaset klubów w kraju, a także np. legendarną Pogoń Lwów. W całej Polsce w strojach sportowych KEEZA grają setki klubów oraz aż 12 Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej. KEEZA jest bowiem sponsorem tytularnym wielu niższych polskich lig od IV ligi do c-klasy.

Pełna oferta marki znajduje się natomiast pod adresem: https://sklep.keeza.pl/Pełna oferta marki znajduje się natomiast pod adresem: https://sklep.keeza.pl/

O nowych promocjach, rabatach i produktach informujemy także na Facebooku KEEZA TUTAJ