Kontakt - Kluby

L.p. Nazwa Klubu Prezes Klubu Adres Klubu Adres korespondencyjny Telefon Nr. ewid.
1. LKS Zryw Bąków Czwartos Mirosław Bąków, Żniwna 10 43-246 Strumień, ul. Jutrzenki 9 (Czwartos Mirosław) 608 303 570 2231
2. LKS Beskid Brenna Greń Andrzej Brenna, ul. Wyzwolenia 71 43-438 Brenna, ul. Wyzwolenia 71 338 536 533 2201
3. MKP Brenna-Górki Miessner Przemysław Górki Małe, ul. Breńska 84 43-436 Górki Małe, ul. Breńska 84 608 506 418 2257
4. RKS Cukrownik Chybie Czerwonka Jarosław Chybie, ul. Sportowa 18 43-520 Chybie, ul. Sportowa 18 338 561 134 608 302 983 2202
5. CKS Piast Cieszyn Jeleń Ireneusz Cieszyn ul. Rynek 16 43-400 Cieszyn, Al. Jana Łyska 21 604 052 329 2254
6. UKS Cieszyn Puda Piotr Cieszyn, ul. Majowa 107 43-400 Cieszyn ul. Majowa 107 665 052 599 2252
7. LKS Strażak Dębowiec Staniek Marek Dębowiec 160 43-426 Dębowiec, ul. Polna 38 (Staniek Marek) 512 996 333 2204
8. LKS Błyskawica Drogomyśl Mleczko Arkadiusz Drogomyśl, ul. Modrzewiowa 5 43-424 Drogomyśl, ul. Fiołków 5 (Cieślar Leszek) 509 031 942 2205
9. MKS Promyk Golasowice Kowalski Eugeniusz Golasowice,  ul. M.Konopnickiej 3 43-252 Golasowice, ul. Słowackiego 8 (Kowalski Eugeniusz) 502 211 545 2246
10. LKS Goleszów Kożdoń Damian Goleszów, ul. Sportowa 2 43-440 Goleszów, ul. Sportowa 2 505 666 682 2232
11. KS Spójnia 2020  Anna Zawadzka-Gawlas Górki Wielkie 139 43-436 Górki Wielkie, ul. Miła 2 517 023 843 2207
12. LKS Victoria Hażlach Suchanek Andrzej Hażlach, ul. Główna 37 43-419 Hażlach, ul. Główna 37 606 386 468 2208
13. LKS Iskra Iskrzyczyn Gaszczyk Ryszard Iskrzyczyn 129 43-426 Dębowiec, ul. Mirów 16, Iskrzyczyn (Gaszczyk Ryszard) 691 235 957 2209
14. UKKS Istebna Pudalik Marcin Istebna 1345 43-470 Istebna, Istebna 1188 (Pudalik Marcin) 606 731 688  2247 
15. UKS APN Góral Istebna Legierski Rafał Istebna 815 43-470 Istebna, Istebna 815 (Legierski Rafał) 504 373 747 2250
16. GKS Kaczyce Macura Leszek Kaczyce, ul. Ludowa 10 43-417 Kaczyce, ul. Harcerska 30A 516 901 478 2211
17. LKS Kończyce Małe Szotek Czesław Kończyce Małe, ul. Jagiellońska 33 43-410 Zebrzydowice, ul. Chmielna 17, Kończyce Małe (Szotek Czesław) 516 742 780 2213
18. LKS Błyskawica Kończyce Wielkie Foltyn Józef Kończyce Wielkie, ul. Kościelna 8 43-419 Hażlach, ul. Stroma 2, Kończyce Wielkie (Piekar Józef) 660 416 113
604 510 688
2214
19. LKS Ochaby 96 w Ochabach Chudyk Grzegorz Ochaby Małe, ul. Strażacka 4 43-430 Ochaby Małe, ul. Cesarska 12 (Dariusz Plinta) 506 346 135
500 654 204
2215
20. UKS Rio Pielgrzymowice Bazgier Bogusław Pielgrzymowice, ul. Ruptawska 27 43-252 Pielgrzymowice, ul. Zebrzydowska 55 503 660 074  
21. LKS Strażak Pielgrzymowice Czyż Adam Pielgrzymowice, ul. Ruptawska 27 43-252 Pielgrzymowice, ul. Jastrzębska 7 (Reclik Stanisław) 602 404 065
324 729 355  
2238
22. LKS Błękitni Pierściec Ciupka Wincenty Pierściec 308 43-430 Skoczów, ul. Jaworowa 34, Pierściec (Ciupka Wincenty) 698 645 270 2216
23. LKS Pogórze Urbański Stanisław Pogórze 333 43-430 Skoczów, ul.Grodziecka 1, Pogórze (Hanzel Piotr) 608 627 734 2217
24. LKS Olza Pogwizdów Kłoda Andrzej Pogwizdów, ul. Katowicka 34A 43-418 Pogwizdów, ul. Zagrodowa 17e (Kłoda Andrzej) 600 322 761 2218
25. LKS 99 Pruchna w Pruchnej Wojnar Jerzy Pruchna, ul. Główna 60 43-523 Pruchna, ul. Zebrzydowicka 12 (Gabryś Ferdynand) 338 573 841
691 771 911
2234
26. LKS Tempo Puńców Lacel Andrzej Puńców, ul. Sportowa 7 43-410 Cieszyn, ul. Sportowa 7 Puńców 502 049 493 2219
27. LKS Rudnik Byrczek Dariusz Rudnik, ul. Centralna 44 43-419 Hażlach, ul. Leśna 14, Rudnik (Wiśniewski Marcin) 510 622 939 2220
28. KP Beskid Skoczów Klaczak Ryszard Skoczów, ul. Sportowa 6 43-430 Skoczów, ul. Sportowa 6 508 965 478 2243
29. Lukam 2010 sp. z o. Kościelniak Ireneusz Skoczów, ul. Stalmacha 43B 43-430 Skoczów, ul. Stalmacha 43B 730 680 090 2255
30. KKS Wisła Skoczów Fajer Andrzej Skoczów, ul. Bielska 34 43-430 Skoczów, ul. Plaskowiec 17 502 270 502 2244
31. LKS Wisła Strumień Wojtków Bartosz Strumień, ul. Brodeckiego 26 43-246 Strumień, ul. Brodeckiego 26 505 308 887 2223
32. KS Kuźnia Ustroń Matuszek Marek Ustroń, ul. Sportowa 5 43-450 Ustroń, ul. Sportowa 5  881 611 200 2224
33. KS Nierodzim  Górniok Szymon Ustroń, ul. J. Kreta 2 43-430 Skoczów Bładnice Dolne, ul. Borowinowa 35 695 070 898 2225
34. WSS Wisła Wuwer Zbigniew Wisła, ul. Wyzwolenia 67 43-460 Wisła, ul. Wyzwolenia 67 338 551 288 2248
35. UKS Wisła Pepłowski Tomasz Wisła, ul. Jawornik 58 43-460 Wisła, ul. Jawornik 58 (Pepłowski Tomasz) 507 111 595
888 250 585
2249
36. LKS Orzeł Zabłocie Jurek Sylwester Zabłocie, ul. Rolna 18 43-246 Strumień, ul. Źródlana 13, Zabłocie 517 716 332  2228 
37. KKS Spójnia Zebrzydowice Giza Wojciech Zebrzydowice, ul. Wojska Polskiego 1A 43-410 Zebrzydowice, ul. Mickiewicza 38a, Marklowice Górne (Giza Wojciech) 501 023 017 2230