Skoczów: F1 Żak Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS NIERODZIM 5 15 5 0 0 43:13
2 LUKAM 2010 SP. Z O.O. 4 9 3 0 1 32:9
3 MKP BRENNA - GÓRKI 5 8 2 2 1 40:30
4 UKS CIESZYN 5 7 2 1 2 18:20
5 KS KUŹNIA USTROŃ 4 6 2 0 2 19:28
6 CKS PIAST CIESZYN 5 5 1 2 2 22:23
7 KP BESKID SKOCZÓW 4 4 1 1 2 19:23
8 UKS APN GÓRAL ISTEBNA 4 3 1 0 3 28:33
9 LKS POGÓRZE 4 0 0 0 4 11:53
Kolejka nr 5
2020-09-22/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - CKS PIAST CIESZYN 2:2
2020-09-23/17:00 KS NIERODZIM - LKS POGÓRZE 13:3
2020-09-24/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - UKS CIESZYN 5:1
2020-09-24/17:00 MKP BRENNA - GÓRKI - UKS APN GÓRAL ISTEBNA 9:8
Kolejka nr 5
2020-09-22/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - CKS PIAST CIESZYN 2:2
2020-09-23/17:00 KS NIERODZIM - LKS POGÓRZE 13:3
2020-09-24/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - UKS CIESZYN 5:1
2020-09-24/17:00 MKP BRENNA - GÓRKI - UKS APN GÓRAL ISTEBNA 9:8
Kolejka nr 4
2020-09-16/17:00 CKS PIAST CIESZYN - KS KUŹNIA USTROŃ 8:2
2020-09-16/17:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - KS NIERODZIM 3:13
2020-09-17/16:00 LKS POGÓRZE - LUKAM 2010 SP. Z O.O. 2:16
2020-09-18/17:00 UKS CIESZYN - MKP BRENNA - GÓRKI 5:5
Kolejka nr 3
2020-09-09/16:00 LUKAM 2010 SP. Z O.O. - UKS APN GÓRAL ISTEBNA 10:1
2020-09-09/17:30 KS NIERODZIM - UKS CIESZYN 4:1
2020-09-10/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KP BESKID SKOCZÓW 9:6
2020-09-10/17:00 MKP BRENNA - GÓRKI - CKS PIAST CIESZYN 5:5
Kolejka nr 2
2020-09-01/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - MKP BRENNA - GÓRKI 9:8
2020-09-02/17:30 CKS PIAST CIESZYN - KS NIERODZIM 4:9
2020-09-02/17:30 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - LKS POGÓRZE 16:1
2020-09-04/17:00 UKS CIESZYN - LUKAM 2010 SP. Z O.O. 3:1
Kolejka nr 1
2020-08-26/16:00 LUKAM 2010 SP. Z O.O. - CKS PIAST CIESZYN 5:3
2020-08-26/18:00 KS NIERODZIM - KP BESKID SKOCZÓW 4:2
2020-08-27/16:00 LKS POGÓRZE - UKS CIESZYN 5:8
2020-08-27/17:00 MKP BRENNA - GÓRKI - KS KUŹNIA USTROŃ 13:3
Kolejka nr 6
2020-09-30/16:00 LUKAM 2010 SP. Z O.O. - KS NIERODZIM -:-
2020-09-30/16:30 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-10-01/16:00 LKS POGÓRZE - MKP BRENNA - GÓRKI -:-
2020-10-02/17:00 UKS CIESZYN - KP BESKID SKOCZÓW -:-
Kolejka nr 7
2020-10-06/17:00 KP BESKID SKOCZÓW - UKS APN GÓRAL ISTEBNA -:-
2020-10-07/16:30 CKS PIAST CIESZYN - UKS CIESZYN -:-
2020-10-08/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - LKS POGÓRZE -:-
2020-10-08/17:00 MKP BRENNA - GÓRKI - LUKAM 2010 SP. Z O.O. -:-
Kolejka nr 8
2020-10-14/16:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - CKS PIAST CIESZYN -:-
2020-10-14/16:00 LUKAM 2010 SP. Z O.O. - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-10-14/16:00 KS NIERODZIM - MKP BRENNA - GÓRKI -:-
2020-10-15/16:00 LKS POGÓRZE - KP BESKID SKOCZÓW -:-
Kolejka nr 9
2020-10-20/16:00 KP BESKID SKOCZÓW - LUKAM 2010 SP. Z O.O. -:-
2020-10-21/16:00 CKS PIAST CIESZYN - LKS POGÓRZE -:-
2020-10-22/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KS NIERODZIM -:-
2020-10-23/16:00 UKS CIESZYN - UKS APN GÓRAL ISTEBNA -:-