Skoczów: E1 Orlik Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS CIESZYN 6 18 6 0 0 46:16
2 LKS WISŁA STRUMIEŃ 6 15 5 0 1 49:19
3 UKS APN GÓRAL ISTEBNA 6 15 5 0 1 53:25
4 KS KUŹNIA USTROŃ 6 12 4 0 2 43:27
5 KP BESKID SKOCZÓW 6 9 3 0 3 36:32
6 MKP BRENNA - GÓRKI 6 7 2 1 3 43:48
7 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 6 5 1 2 3 38:42
8 CKS PIAST CIESZYN 6 4 1 1 4 21:58
9 LKS OLZA POGWIZDÓW 6 3 1 0 5 24:43
10 RKS CUKROWNIK CHYBIE 6 0 0 0 6 28:71
Kolejka nr 6
2020-09-26/11:00 CKS PIAST CIESZYN - LKS WISŁA STRUMIEŃ 0:9
2020-09-26/16:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 8:5
2020-09-28/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - MKP BRENNA - GÓRKI 5:8
2020-09-28/16:30 KP BESKID SKOCZÓW - LKS OLZA POGWIZDÓW 8:3
2020-09-28/17:00 UKS CIESZYN - RKS CUKROWNIK CHYBIE 13:4
Kolejka nr 6
2020-09-26/11:00 CKS PIAST CIESZYN - LKS WISŁA STRUMIEŃ 0:9
2020-09-26/16:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 8:5
2020-09-28/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - MKP BRENNA - GÓRKI 5:8
2020-09-28/16:30 KP BESKID SKOCZÓW - LKS OLZA POGWIZDÓW 8:3
2020-09-28/17:00 UKS CIESZYN - RKS CUKROWNIK CHYBIE 13:4
Kolejka nr 5
2020-09-21/16:30 KP BESKID SKOCZÓW - CKS PIAST CIESZYN 11:2
2020-09-21/17:00 LKS OLZA POGWIZDÓW - KS KUŹNIA USTROŃ 2:6
2020-09-21/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - UKS CIESZYN 4:13
2020-09-21/18:45 MKP BRENNA - GÓRKI - UKS APN GÓRAL ISTEBNA 7:9
2020-09-22/17:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - LKS WISŁA STRUMIEŃ 3:8
Kolejka nr 4
2020-09-12/17:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - LKS OLZA POGWIZDÓW 9:2
2020-09-14/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - KP BESKID SKOCZÓW 13:7
2020-09-14/17:00 UKS CIESZYN - MKP BRENNA - GÓRKI 6:1
2020-09-14/17:30 LKS WISŁA STRUMIEŃ - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 6:3
2020-09-14/17:40 CKS PIAST CIESZYN - RKS CUKROWNIK CHYBIE 10:5
Kolejka nr 3
2020-09-05/10:00 LKS OLZA POGWIZDÓW - UKS CIESZYN 2:5
2020-09-07/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - CKS PIAST CIESZYN 9:2
2020-09-07/16:30 KP BESKID SKOCZÓW - UKS APN GÓRAL ISTEBNA 2:4
2020-09-07/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - RKS CUKROWNIK CHYBIE 13:2
2020-09-07/18:45 MKP BRENNA - GÓRKI - LKS WISŁA STRUMIEŃ 3:11
Kolejka nr 2
2020-08-29/17:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - KS KUŹNIA USTROŃ 4:7
2020-08-31/17:00 UKS CIESZYN - KP BESKID SKOCZÓW 5:2
2020-08-31/17:40 CKS PIAST CIESZYN - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 5:5
2020-08-31/18:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - MKP BRENNA - GÓRKI 9:16
2020-08-31/18:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - LKS OLZA POGWIZDÓW 10:4
Kolejka nr 1
2020-08-22/17:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - CKS PIAST CIESZYN 19:2
2020-08-24/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - UKS CIESZYN 3:4
2020-08-24/16:30 KP BESKID SKOCZÓW - LKS WISŁA STRUMIEŃ 6:5
2020-08-24/18:00 LKS OLZA POGWIZDÓW - RKS CUKROWNIK CHYBIE 11:5
2020-08-24/18:45 MKP BRENNA - GÓRKI - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 8:8
Kolejka nr 7
2020-10-05/16:30 LKS OLZA POGWIZDÓW - CKS PIAST CIESZYN -:-
2020-10-05/16:30 RKS CUKROWNIK CHYBIE - UKS APN GÓRAL ISTEBNA -:-
2020-10-05/16:30 LKS WISŁA STRUMIEŃ - UKS CIESZYN -:-
2020-10-05/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-10-05/18:45 MKP BRENNA - GÓRKI - KP BESKID SKOCZÓW -:-
Kolejka nr 8
2020-10-10/16:00 UKS APN GÓRAL ISTEBNA - LKS WISŁA STRUMIEŃ -:-
2020-10-12/16:00 KS KUŹNIA USTROŃ - RKS CUKROWNIK CHYBIE -:-
2020-10-12/16:30 CKS PIAST CIESZYN - UKS CIESZYN -:-
2020-10-12/16:30 KP BESKID SKOCZÓW - KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE -:-
2020-10-12/16:30 LKS OLZA POGWIZDÓW - MKP BRENNA - GÓRKI -:-
Kolejka nr 9
2020-10-19/16:00 RKS CUKROWNIK CHYBIE - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2020-10-19/16:00 LKS WISŁA STRUMIEŃ - KS KUŹNIA USTROŃ -:-
2020-10-19/16:00 UKS CIESZYN - UKS APN GÓRAL ISTEBNA -:-
2020-10-19/17:00 KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE - LKS OLZA POGWIZDÓW -:-
2020-10-19/18:45 MKP BRENNA - GÓRKI - CKS PIAST CIESZYN -:-