Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 27:4 |
2 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 11:5 |
3 | KS NIERODZIM | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 7:4 |
4 | KP BESKID II SKOCZÓW | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5:11 |
5 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 5:9 |
6 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4:24 |
7 | LKS TEMPO PUŃCÓW | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:4 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/10:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 3:3 |
2024-04-14/10:00 | KS NIERODZIM | - | PAUZJE | -:- |
2024-04-14/10:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | KP BESKID II SKOCZÓW | 2:4 |
2024-04-14/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 7:2 |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/10:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 3:3 |
2024-04-14/10:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | KP BESKID II SKOCZÓW | 2:4 |
2024-04-14/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 7:2 |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-07/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | 1:9 |
2024-04-07/10:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | 2:2 |
2024-04-07/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | KS NIERODZIM | 4:3 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-03-30/15:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | 0:15 |
2024-04-02/15:30 | KS NIERODZIM | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | 4:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-02/15:30 | PAUZJE | - | KP BESKID II SKOCZÓW | -:- |
2024-04-24/17:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-07/10:00 | PAUZJE | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-14/10:00 | KS NIERODZIM | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | -:- |
2024-04-21/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | -:- |
2024-04-21/10:00 | PAUZJE | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | -:- |
2024-04-21/10:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | KS NIERODZIM | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/10:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | PAUZJE | -:- |
2024-04-28/10:00 | KS NIERODZIM | - | KP BESKID II SKOCZÓW | -:- |
2024-04-28/10:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
2024-04-28/10:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-03/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | -:- |
2024-05-03/10:00 | PAUZJE | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | -:- |
2024-05-03/10:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | -:- |
2024-05-03/10:00 | KS NIERODZIM | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-05/10:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | KP BESKID II SKOCZÓW | -:- |
2024-05-05/10:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | KS NIERODZIM | -:- |
2024-05-05/10:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
2024-05-05/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | PAUZJE | -:- |
2024-05-11/13:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | -:- |
2024-05-12/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
2024-05-12/10:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | KS NIERODZIM | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/10:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | KP BESKID II SKOCZÓW | -:- |
2024-05-19/10:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | -:- |
2024-05-19/10:00 | KS NIERODZIM | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | -:- |
2024-05-19/10:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | PAUZJE | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
2024-05-26/10:00 | PAUZJE | - | KS NIERODZIM | -:- |
2024-05-26/10:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | -:- |
2024-05-26/10:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | -:- |
Kolejka nr 11 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/10:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | -:- |
2024-06-02/10:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | KP BESKID II SKOCZÓW | -:- |
2024-06-02/10:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | PAUZJE | -:- |
2024-06-02/10:00 | KS NIERODZIM | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
Kolejka nr 12 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | KS NIERODZIM | -:- |
2024-06-09/10:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | -:- |
2024-06-09/10:00 | PAUZJE | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | -:- |
2024-06-09/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | -:- |
Kolejka nr 13 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-15/10:00 | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | - | LKS TEMPO PUŃCÓW | -:- |
2024-06-16/10:00 | LKS WISŁA STRUMIEŃ | - | KP BESKID II SKOCZÓW | -:- |
2024-06-16/10:00 | RKS CUKROWNIK CHYBIE | - | PAUZJE | -:- |
2024-06-16/10:00 | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | - | KS NIERODZIM | -:- |
Kolejka nr 14 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-22/09:00 | KP BESKID II SKOCZÓW | - | WIŚLAŃSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE | -:- |
2024-06-23/17:00 | KS NIERODZIM | - | UKS APN GÓRAL II ISTEBNA | -:- |
2024-06-23/17:00 | LKS TEMPO PUŃCÓW | - | RKS CUKROWNIK CHYBIE | -:- |
2024-06-23/17:00 | PAUZJE | - | LKS WISŁA STRUMIEŃ | -:- |